Tak czytam co oni tu piszą...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_po_warstwie/
Cytat:
Można już zauważyć, na jakim poziomie dokładnie znajdować się będzie murawa. Zostały bowiem wylane najniższe stopnie schodów ewakuacyjnych z trybun za bramkami, które znajdować się będą dokładnie na tym samym poziomie, co nowa murawa.
|
Wychodzi na to że rowy przed trybunami północna i południową, swoimi dnami, będą w przyblizeniu leżeć w poziomie murawy...
Może się mylę, ale jeśli to mniej wiecej się zgadza, to czy nie lepiej
byłoby wyburzyć przednią ścianę rowu?
Od razu robi się wsptaniała ekspozycja dla flag itp.
Zobaczcie:
Tak to widać też na innych zdjęciach:
Bez sensu będzie takie akwarium przed trybuną.....
Co o tym myslicie?
Jest sens powalczyć?