Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25195
Stary 16.06.2010, 12:25
Dla mnie Sadlok byłby dobrą opcją. Pamiętajmy że jak Głowa do nas przychodził też był w tym wieku, i również czasem popełniał błędy. Nie miał pewnego miejsca w składzie, grał nawet trochę na prawej obronie. Ale teraz nie mogę sobie wyobrazić jak nasza gra będzie wyglądała bez Niego.

Sadlok pomimo, że nie gra idealnie ma charakter, gra agresywnie, a do tego nie odbija(jak na razie) Mu sodówka. Dla mnie osobiście dobrą opcją byłby taki zawodnik jak Banaś z Górnika, ale nie wiadomo jak u Niego po kontuzji sprawa wygląda.

Tak czy siak, potrzebny jest nam jakiś Polak z charakterem, aby drużyna nie stała się zlepkiem kopaczy.
Odpowiedz cytując