|
Dla mnie Sadlok byłby dobrą opcją. Pamiętajmy że jak Głowa do nas przychodził też był w tym wieku, i również czasem popełniał błędy. Nie miał pewnego miejsca w składzie, grał nawet trochę na prawej obronie. Ale teraz nie mogę sobie wyobrazić jak nasza gra będzie wyglądała bez Niego.
Sadlok pomimo, że nie gra idealnie ma charakter, gra agresywnie, a do tego nie odbija(jak na razie) Mu sodówka. Dla mnie osobiście dobrą opcją byłby taki zawodnik jak Banaś z Górnika, ale nie wiadomo jak u Niego po kontuzji sprawa wygląda.
Tak czy siak, potrzebny jest nam jakiś Polak z charakterem, aby drużyna nie stała się zlepkiem kopaczy.
|