_Vodka napisał(a):

Zwróć uwagę , że Wisła jest przede wszystkim przedsiębiorstwem, które powinno dopasowywać się do popytu na określoną usługę jaką jest oglądanie meczu. Bez odpowiednich standardów zrobić tego się nie da. Weź pod uwagę naszą frekwencję na R22 przed rozbudową na takich meczach jak Odra , Korona etc. Stadion zapełniał sie w 11 12 tys. Pozwoli mnie to twierdzić że aktualnie posiadamy tyle wiernych kibiców i resztę osób chodzących okazjonalnie. Czy wolisz mieć 14 000 wiernych czy 12 000 wiernych i 20 000 przychodzących na stadion bo to fajne komfortowe spędzanie czasu ? Ja osobiście wole to które przynosi więcej zysku czyli 2.
Nie mogę wypowiadać się o kwestiach wygody naszych nowych fotelików jednak przy tych z legii wyglądają co najmniej o klasę gorzej.
|
Jeżeli ty uważasz, że foteliki są tak ważne, że zapewnia nam 10k ludzi więcej to n/c. Może jeszcze po kilogramie truskawek dla każdego?
No bez jaj ludzie. Może jeszcze skórzane fotele byście chcieli i przycisk przy każdym siedziusku, który woła osobistego przydupasa.
Nic tak nie przyciąga na stadion, jak poziom sportowy widowiska oraz odpowiednie wyniki. Jak ktoś tego nie zrozumie i zwala na siedzenia to pożal się Boże. Gorzej niż było na R22 nie będzie więc nie ma co płakać nad takimi detalami.