Zwróć uwagę na to ze we wcześniejszych rundach rywalizują drużyny z tej samej konferencji co za tym idzie występują mniejsze odległości miedzy miastami, a w finałach jak teraz latać po 5000 km po każdym meczu trochę by było uciążliwe.
Co do 6 meczu, no to kapitalna gra duetu z LA Gasol- Bryant + znakomita ławka co dało niezły pogrom. W sumie w tych finałach dobra gra ławki niemal w każdym meczu decydowała o wygranej. Czas na mecz nr. 7
