|
Wkurzają mnie te wszystkie komentarze, że sadlok, glik do dupy. Ludzie troche wyrozumialosci, wiadomo nigdy tak jak puyol grać nie będą. Ale przecież Głowa czy Baszczu w ich wieku grali na podobnym lub gorszym poziomie. Pamiętajcie oni się jeszczą uczą!!! Jak dla mnie lepszy Glik
|