kha1 napisał(a):

Odnośnie M. Meghniego: Chociaż zdaje sobie sprawę z faktu, że najpewniej jest to zwykła plotka nie mająca żadnego pokrycia w realnych działaniach jak również z tego, że zawodnik ma kontuzję, którą będzie trzeba kurować przez dłuższa czas to UWAŻAM, że jest to grajek przewyższający poziom naszej ligi kilkukrotnie. I mówcie co chcecie, ale ja doskonale pamiętam jego najlepsze występy i nawet jeśli obniżył lotem to wierzę, że po wykurowaniu kontuzji wróciłby do piłki, którą byście pokochali.
Trzymam kciuki za taki transfer!
|
po czym wy takie wnioski dajecie : zawodnik przewyzszajacy poziom ligi kilkukrotnie
przypomne ze niejaki Descarga był wieloletnim kapitanem druzyny z Primera Division, podstawowym piłkarzem druzyny przez wiele lat. A niejaki Astiz który gdzies tam w dupie grzał ławe po przyjsciu do Polski jest w czołówce najlepszych stoperów. Descarga który rozegrał ponad 190 meczy w Levante, w polskich realiach nie okazuje sie wzmocnieniem.