Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25188
Stary 16.06.2010, 11:58
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli to jest prawda i wysłaliśmy ofertę za kontuzjowanego zawodnika, który potrzebuje masę czasu żeby dojść do formy i nie ma pewności, że np do formy wróci i że kontuzja mu się nie odnowi.... to ja widzę, że w tym klubie nic się nie zmieniło i że nadal zarządzany jest w sposób bezmyślny!
Sam jestes bezmyslny. Widziales jak gral Meghni by mowic cos takiego? Ten pilkarz lata swietlne wyprzedza umiejetnosciami polska lige.

Odnosnie Sadloka. Nazywanie kogos zlamasem, gdy kreca nim pilkarze reprezentacji Hiszpanii, podczas gdy samemu sienie umie kopnac prosto pilki jest troche nie na miejscu po dwa jest zalosne. Po trzy nawet najlepsi pilkarze na swiecie by byli kreceni przez takich pilkarzy jak Fabregas, Iniesta, Torres czy Xavi.
Odpowiedz cytując