Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10727
Stary 16.06.2010, 11:52
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Nie można by bardziej po europejsku? Bezsensowne jest robienie całego sektora o pojemności ponad 1000 miejsc zamkniętym dla kibiców BG tylko dla tego że psy sobie tak ubzdurają! Niech ktoś ruszy dupę i mózgiem zacznie pracować i niech wymyśli jakiś dobry sposób odgrodzenia przyjezdnych od NAS. Robić bufor na sektorze E3, w centralnym miejscu trybuny to trzeba mieć najebane we łbie.

Lepszy jeden bufor z goscmi na E niz dwa bufory gdyby byli narozniku C-E
Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując