wonski_eNHa napisał(a):

Nie można by bardziej po europejsku ? Bezsensowne jest robienie całego sektora o pojemności ponad 1000 miejsc zamkniętym dla kibiców BG tylko dla tego że psy sobie tak ubzdurają! Niech ktoś ruszy dupę i mózgiem zacznie pracować i niech wymyśli jakiś dobry sposób odgrodzenia przyjezdnych od NAS. Robić bufor na sektorze E3, w centralnym miejscu trybuny to trzeba mieć najebane we łbie.
|
Lepszy jeden bufor z goscmi na E niz dwa bufory gdyby byli narozniku C-E