KOMINEK napisał(a):

|
Może są na świecie lepsi i tańsi od Sadloka, ale mimo wszystko myślę, że ważna jest proporcja Polacy do obcokrajowców. Jeśli Sadlok jest trochę droższy i trochę gorszy od internacjonałów to ja bym wziął Sadloka – chodzi tylko ile to trochę wynosi, bo jak jest to duże trochę to niech Sadlok gra w Polonii.
|
Dobrze napisane.
Cieszy ewentualna rezygnacja z Sobiecha. Jeśli chce grać w Lechu - niech spierdala. Nie ma u nas miejsca dla kolejnych Matusiaków.