Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25187
Stary 16.06.2010, 11:52
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Może są na świecie lepsi i tańsi od Sadloka, ale mimo wszystko myślę, że ważna jest proporcja Polacy do obcokrajowców. Jeśli Sadlok jest trochę droższy i trochę gorszy od internacjonałów to ja bym wziął Sadloka – chodzi tylko ile to trochę wynosi, bo jak jest to duże trochę to niech Sadlok gra w Polonii.
Dobrze napisane.

Cieszy ewentualna rezygnacja z Sobiecha. Jeśli chce grać w Lechu - niech spierdala. Nie ma u nas miejsca dla kolejnych Matusiaków.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując