|
Ja jestem absolutnie za kupieniem Sadloka, w lidze sobie radzi, może od biedy na boku obrony zagrać, jest na prawdę młody i może się rozwinąć w przeciwieństwie do 25 letnich wiecznych talentów. I nie patrzył bym na niego przez pryzmat meczu z Hiszpanią bo wszedł w momencie gdy wynik był już beznadziejny a poza tym w słabej ekipie jaką niestety była Polska w tym meczu to by i Lucio żałośnie wyglądał.
|