Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 16.06.2010, 11:25
dziwna jest ta regula w finale ,inna niz w wczesniejszych rundach , ze pierwsze 2 mecze sa u druzyny z lepszym bilansem ,a kolejne 3 u druzyny gorszej . We wczesniejszych rundach jest 2-2-1-1-1
Odpowiedz cytując