Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#588
Stary 16.06.2010, 11:13
Niezły zakalec w wykonaniu Brazylii. Chyba mają za mało atutów z przodu. Koreńce ambitni itd. ale powinni dostać spokojne 3-0 od Brazylii będącej choćby w niezłej formie. Obawiam się, że B może mieć za mało atutów w ataku żeby ograć drużyny typu NED, DE, ESP, ARG czy ENG. Kłania się brak Pato czy nawet Ronaldinho.
Odpowiedz cytując