|
Dzięki wielkie za te 10 lat spędzonych w Wiśle. Mam nadzieję, że będzie Ci dane podjąć współpracę z Białą Gwiazdą po zakończeniu kariery piłkarskiej. Miałeś strasznego pecha do kontuzji i selekcjonerów, ale takie życie czasem bywa. Życzę powodzenia w Turcji!
Na Reymonta zawsze będziesz mile widziany!
|