Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25180
Stary 16.06.2010, 11:05
kiedy słyszę Sadlok myślę, cienias który biegał jak dziecko we mgle na środku defensywy w meczu z Czerwoną Furią, nie chce takiego złamasa w Wiśle!
Powód: Czerwona kartka za złamasa
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.06.2010 o godz. 11:37.
Odpowiedz cytując