Grodo napisał(a):

|
Od początku budowy stadionu Wisły zapowiadano, że sektor gości znajdować się będzie w narożniku między sektorami C i E. Jednak wielce prawdopodobne, że przyjezdni zasiadać będą na trybunie E, 2 sektory przeznaczone będą dla kibiców gości, jeden na bufor, pozostałe zajmą fani Białej Gwiazdy.
|
Nie można by bardziej po europejsku

? Bezsensowne jest robienie całego sektora o pojemności ponad 1000 miejsc zamkniętym dla kibiców BG tylko dla tego że psy sobie tak ubzdurają! Niech ktoś ruszy dupę i mózgiem zacznie pracować i niech wymyśli jakiś dobry sposób odgrodzenia przyjezdnych od NAS. Robić bufor na sektorze E3, w centralnym miejscu trybuny to trzeba mieć najebane we łbie.