Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.06.2010, 10:50
Dla mnie jestes Czlowiekiem, nieprzecietnym Twoja osoba na zawsze pozostanie w mojej pamieci jako Legenda Naszego Klubu. Zaslugujesz na Wielki szacunek i pamietaj ze dzrwi ku temu aby zakonczyc kariere w Wisle sa szeroko otwarte, na co ja jak i inni oddani kibice licza.
Odpowiedz cytując