Wyświetl pojedynczy post
zig
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10722
Stary 16.06.2010, 10:42
_Vodka napisał(a):Wyświetl post
Zawsze można powiedzieć ,że są lepszej jakości, to tak jak Dacia jest lepszej jakości niż maluch ale to wcale nie znaczy że jest dobrej. Krzesełka kosztują ~ 100 zl a za 200 zl mozna mieć wypasione. Biorąc pod uwagę , że kibic większość czasu spedza na krzesełku można wymagać aby było dobrej jakości. Wizualnie nasze nie wyglądają najlepiej, natomiast te Legijne tak - stąd mój post.
Wiesz, Multikino organizuje transmisje z meczów, a fotele ma wypasione. Może to jest odpowiednie miejsce dla miękkiej dupki? Jak się domyślam masz na zbyciu parę milionów na te lepsze krzesełka. Ewentualnie wpływ na radnych, którzy hojnym gestem dołożą.
Odpowiedz cytując