Temat
:
Głowa dziękujemy!!!
Wyświetl pojedynczy post
kant
Junior Member
Od: 06.2005
Offline
#
19
16.06.2010, 10:37
Jak byłeś w składzie to przed meczem nie miałem obaw o tyły
Powodzenia
Niepokonana !! Nasza WISEŁKA Kochana
kant
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kant
Znajdź inne posty napisane przez kant