kitu91 napisał(a):

|
pamiętacie jak legła kupowała tych hiszpanów i brazylijczków .. też wszyscy sie jarali jak to oni nie beda grali ... a jak sie okazało nie juz po pierwszym meczu czy treningu nie wiadomo było co z nimi zrobić ...
|
a co to jest "legła"?
Wracając do meritum: Legia- Internazionale, to czy tylko ja zrozumiałem że chodzi tu jedynie o ilość obcokrajowców?