Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 16.06.2010, 10:25
kitu91 napisał(a):Wyświetl post
pamiętacie jak legła kupowała tych hiszpanów i brazylijczków .. też wszyscy sie jarali jak to oni nie beda grali ... a jak sie okazało nie juz po pierwszym meczu czy treningu nie wiadomo było co z nimi zrobić ...
a co to jest "legła"?

Wracając do meritum: Legia- Internazionale, to czy tylko ja zrozumiałem że chodzi tu jedynie o ilość obcokrajowców?
Ostatnio edytowane przez spidey : 16.06.2010 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując