|
Od początku budowy stadionu Wisły zapowiadano, że sektor gości znajdować się będzie w narożniku między sektorami C i E. Jednak wielce prawdopodobne, że przyjezdni zasiadać będą na trybunie E, 2 sektory przeznaczone będą dla kibiców gości, jeden na bufor, pozostałe zajmą fani Białej Gwiazdy.
Takie rozwiązanie wydaje się być rozsądniejsze od sytuowania kibiców innych drużyn w narożniku co być może wiązało by się z przeznaczeniem na bufory większej liczby miejsc.
Docelowo w narożniku między C i E znaleźć się mają min. miejsca dla kibiców niepełnosprawnych.
Z racji tego iż przy budowie naszego stadionu nic nie jest pewne, gdzie ostatecznie zasiądą kibice gości okaże się gdy zawitają oni na Reymonta.
Strona: SKWK
Ostatnio edytowane przez ewcia : 16.06.2010 o godz. 09:35.
|