Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10719
Stary 16.06.2010, 09:23
Od początku budowy stadionu Wisły zapowiadano, że sektor gości znajdować się będzie w narożniku między sektorami C i E. Jednak wielce prawdopodobne, że przyjezdni zasiadać będą na trybunie E, 2 sektory przeznaczone będą dla kibiców gości, jeden na bufor, pozostałe zajmą fani Białej Gwiazdy.

Takie rozwiązanie wydaje się być rozsądniejsze od sytuowania kibiców innych drużyn w narożniku co być może wiązało by się z przeznaczeniem na bufory większej liczby miejsc.

Docelowo w narożniku między C i E znaleźć się mają min. miejsca dla kibiców niepełnosprawnych.

Z racji tego iż przy budowie naszego stadionu nic nie jest pewne, gdzie ostatecznie zasiądą kibice gości okaże się gdy zawitają oni na Reymonta.

Strona: SKWK
Ostatnio edytowane przez ewcia : 16.06.2010 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując