|
a ja wole nasze rozwiązania niż te na Legii, tylko że to o niczym nie świadczy.
O gustach się nie dyskutuje. Śmieszne jest to, że niektórzy cały czas szukają dziury w całym. A to pisuar zły a to krzesełko ma zły odcień.
Oglądacie zdjęcia i na ich podstawie wyciągacie wnioski, że coś jest lepsze, trwalsze i wygodniejsze?
|