Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25177
Stary 16.06.2010, 09:14
Bez przesady...
Transfery do klubu, byc musza i daje sobie reke uciac, ze beda... z tego powodu, ze po odejsciu tylu zawodnikow, w niektorych przypadkach z podstawowego skladu jak Alvarez czy Glowa, poprostu nie mamy kim grac na tych pozycjach, a chyba nikt rozsadny nie wystawi Burligi w meczu np LE.... pytanie tylko czy beda to wielce zapowiadane wzmocnienia typu makinwa czy milinkovic (w co trudno mimo wszystko uwierzyc) czy zapchanie skladu tanimi odpadami z wolna karta na reku typu Almeo...

Doniesienia o tym Algierczyku, mozna odrazu wsadzic miedzy bajki, bo o ile Milinkovic juz wydaje sie ponad nasze mozliwosci, to 2 mln E za kontuzjowanego pilkaza jest czysto bajka, nigdy nie dalismy tyle, za zadnego grajka tym bardziej o kulach...Jedyna chyba opcja jest wyporzyczenie o ile Lazio zgodzi sie placic mu czesc zarobkow..
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując