|
jeżeli to jest prawda i wysłaliśmy ofertę za kontuzjowanego zawodnika, który potrzebuje masę czasu żeby dojść do formy i nie ma pewności, że np do formy wróci i że kontuzja mu się nie odnowi.... to ja widzę, że w tym klubie nic się nie zmieniło i że nadal zarządzany jest w sposób bezmyślny!
|