Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25175
Stary 16.06.2010, 09:07
jeżeli to jest prawda i wysłaliśmy ofertę za kontuzjowanego zawodnika, który potrzebuje masę czasu żeby dojść do formy i nie ma pewności, że np do formy wróci i że kontuzja mu się nie odnowi.... to ja widzę, że w tym klubie nic się nie zmieniło i że nadal zarządzany jest w sposób bezmyślny!
Odpowiedz cytując