Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25172
Stary 16.06.2010, 08:49
Reser napisał(a):Wyświetl post
Dla Polskich drużyn, które zaczynają przygotowania w czerwcu okienko jest już "otwarte". Nikt nie powinien czekać z transferami do końca lipca bądź sierpnia.

Moim zdaniem głupie tłumaczenie, a to co napisał flamengista to póki co zbiór faktów, które zostały przesłonięte przez słodkie gadanie i wielkie zapowiedzi. Ale jakby tak wrócić pamięcią wstecz. Mało było zapowiedzi? Dlatego poczekajmy, bo Wiśle potrzeba 6 dobrych transferów, a póki co jest jeden.
Chryste Panie
i będziecie tak pierdzieć
że jest źle do dupy i beznadziejnie?
jeszcze będzie czas na to. Jak na mecz w eliminacjach LE znowu wyjdziemy z Łobo na prawej obronie
napierdzicie się do bólu.
Póki co .... wrzućcie na luz i posłuchajcie wróżbitów forumowych
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując