Reser napisał(a):

Dla Polskich drużyn, które zaczynają przygotowania w czerwcu okienko jest już "otwarte". Nikt nie powinien czekać z transferami do końca lipca bądź sierpnia.
Moim zdaniem głupie tłumaczenie, a to co napisał flamengista to póki co zbiór faktów, które zostały przesłonięte przez słodkie gadanie i wielkie zapowiedzi. Ale jakby tak wrócić pamięcią wstecz. Mało było zapowiedzi? Dlatego poczekajmy, bo Wiśle potrzeba 6 dobrych transferów, a póki co jest jeden.
|
Chryste Panie
i będziecie tak pierdzieć
że jest źle do dupy i beznadziejnie?
jeszcze będzie czas na to. Jak na mecz w eliminacjach LE znowu wyjdziemy z Łobo na prawej obronie
napierdzicie się do bólu.
Póki co .... wrzućcie na luz i posłuchajcie wróżbitów forumowych
