Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25171
Stary 16.06.2010, 08:45
emjot napisał(a):Wyświetl post
tak delikatnie przypomnę że okienko jest zamknięte
jeszcze
przez dwa tygodnie

Dla Polskich drużyn, które zaczynają przygotowania w czerwcu okienko jest już "otwarte". Nikt nie powinien czekać z transferami do końca lipca bądź sierpnia.

Moim zdaniem głupie tłumaczenie, a to co napisał flamengista to póki co zbiór faktów, które zostały przesłonięte przez słodkie gadanie i wielkie zapowiedzi. Ale jakby tak wrócić pamięcią wstecz. Mało było zapowiedzi? Dlatego poczekajmy, bo Wiśle potrzeba 6 dobrych transferów, a póki co jest jeden.
Odpowiedz cytując