emjot napisał(a):

tak delikatnie przypomnę że okienko jest zamknięte
jeszcze
przez dwa tygodnie
|
Dla Polskich drużyn, które zaczynają przygotowania w czerwcu okienko jest już "otwarte". Nikt nie powinien czekać z transferami do końca lipca bądź sierpnia.
Moim zdaniem głupie tłumaczenie, a to co napisał
flamengista to póki co zbiór faktów, które zostały przesłonięte przez słodkie gadanie i wielkie zapowiedzi. Ale jakby tak wrócić pamięcią wstecz. Mało było zapowiedzi? Dlatego poczekajmy, bo Wiśle potrzeba 6 dobrych transferów, a póki co jest jeden.