Ogryzek napisał(a):

Dokładnie Tym się kierując Lech zdobył MP i zagrał dobrze w pucharach. Nie patrzą tam krzywo na Polaków i ściągają. Ściagają i Bałkańców i Białorusinów itd. My natomiast (część siostrzeńców z tego forum) z góry okresliło - Polacy za słabi. Tak jakbyśmy kupowali obcokrajowców za 2-3 mln euro a nie sprowadzali przećietnych kopaczy z zagranicy.
Jova dobrze w swoim tekście wykazał jak się rozkłada siła zespołów pomiędzy Polaków a cudzoziemców.
|
Bo Polacy sa słabi i jak na 10 lat działalności Cupiała w Wiśle wyciągnięcia prawie wszystkich najlepszych graczy z ligi za ogromną kasę a dobrych graczy można policzyć na palcach jednej reki to nawet trudno mówić że są słabi Oni są tragiczni :(
a co do graczy z zagranicy to dopiero teraz są warunki aby po takich zacząć sięgać w większym stopniu tylko że do tego trzeba mieć bardzo dobre rozeznanie , nie ma co patrzeć w paszporty ale chyba nikt nie wierzy ze stworzymy dobry zespół z naszych graczy.