Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25170
Stary 16.06.2010, 08:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie Tym się kierując Lech zdobył MP i zagrał dobrze w pucharach. Nie patrzą tam krzywo na Polaków i ściągają. Ściagają i Bałkańców i Białorusinów itd. My natomiast (część siostrzeńców z tego forum) z góry okresliło - Polacy za słabi. Tak jakbyśmy kupowali obcokrajowców za 2-3 mln euro a nie sprowadzali przećietnych kopaczy z zagranicy.
Jova dobrze w swoim tekście wykazał jak się rozkłada siła zespołów pomiędzy Polaków a cudzoziemców.
Bo Polacy sa słabi i jak na 10 lat działalności Cupiała w Wiśle wyciągnięcia prawie wszystkich najlepszych graczy z ligi za ogromną kasę a dobrych graczy można policzyć na palcach jednej reki to nawet trudno mówić że są słabi Oni są tragiczni :(

a co do graczy z zagranicy to dopiero teraz są warunki aby po takich zacząć sięgać w większym stopniu tylko że do tego trzeba mieć bardzo dobre rozeznanie , nie ma co patrzeć w paszporty ale chyba nikt nie wierzy ze stworzymy dobry zespół z naszych graczy.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując