sovinho_02 napisał(a):

Czyli skoro miała by dzisiaj być konferencja prasowa, to raczej tylko po to żeby godnie pożegnać Arka Głowackiego....Ale obym się mylił
|
Głupi tok myślenia. Równie dobrze mogła ulec przyspieszeniu ponieważ negocjacje poszły nad podziw gładko i nowi zawodnicy będą do zaprezentowania dzisiaj
