Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5836
Stary 16.06.2010, 08:23
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Czyli skoro miała by dzisiaj być konferencja prasowa, to raczej tylko po to żeby godnie pożegnać Arka Głowackiego....Ale obym się mylił

Głupi tok myślenia. Równie dobrze mogła ulec przyspieszeniu ponieważ negocjacje poszły nad podziw gładko i nowi zawodnicy będą do zaprezentowania dzisiaj
Odpowiedz cytując