wolfy napisał(a):


Nie, grając na tym poziomie nie siedli by w CZ nawet na ławce. Bez względu na to, jakby się nazywali. Są po prostu drewniani.
.
|
Spoko, sądzę, że wszystkim i tak by wystarczyło że są piłkarzami z mitycznego "zahudu", żeby stwierdzić, że są lepsi od Polaków. Poza tym techniką i zwrotnością dwudziestoletni Sadlok kilkukrotnie pobija Głowackiego - kto twierdzi inaczej, po prostu nie zna się na piłce.