Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25166
Stary 16.06.2010, 08:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Nie, grając na tym poziomie nie siedli by w CZ nawet na ławce. Bez względu na to, jakby się nazywali. Są po prostu drewniani.
.
Spoko, sądzę, że wszystkim i tak by wystarczyło że są piłkarzami z mitycznego "zahudu", żeby stwierdzić, że są lepsi od Polaków. Poza tym techniką i zwrotnością dwudziestoletni Sadlok kilkukrotnie pobija Głowackiego - kto twierdzi inaczej, po prostu nie zna się na piłce.
Odpowiedz cytując