Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#583
Stary 16.06.2010, 07:56
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
To naprawde niesamowite ze taka Korea Pln ,zamknieta i odizolowana od wszytskiego a potrafi grac solidnie w obronie i wyprowadzac skladne kontry,ciekawe jak by to wygladalo jakby oni mieli kontakt z jakims innym trenerami .. widac ze maja mnostwo checi i dalo by sie zrobic z niektorych solidnych pilkarzy,..

a moze by tak naszym gwiazdorom zamiast wakacji i zabawy w Hiszpanii zrobic oboz przetrwania ,to by moze pojeli co to znaczy ciezka praca....

ten ich "ludowy Ronney " jak media pisaly ( gracz bodaj z nr 9) .....jak bym go widzial u nas w ataku szybki,dobry strzal ,duzo widzi ....podajcie mi jednego polskiego pilkarza majacego te wszytskie cechy.
Grałby w lepszym klubie, ale myślisz, że dostałby w kraju pozwolenie, żeby wyjechać tak daleko?
Odpowiedz cytując