Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25164
Stary 16.06.2010, 07:39
Według PS
Pawełkowi za 2 tygodnie konczy sie kontrakt z Wisła, a Alemao jeszcze w tym tygodniu ma podpisac umowę.
Co do pierwszej informacji nei skomentuje tego, bio było juz miliard razy mówione ze ma kontrakt do konca roku, wiec mam nadzieje ze druga informacja nie jest równiez prawdziwa, gdyz po obserwacji tego zawodnika na 3 treningach nie sprawia on dobrego wrazenia, nie ma rowniez zadnych przeblyskow w grze co mogloby wskazywac na jakas poprawe.

taki off ale czy tylko ja odnosze wrazenie ze Jovanic nie ma 1,88 tylko mniej?
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując