Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5834
Stary 16.06.2010, 06:30
Wracając do konferencji.Wczoraj wieczorem dostalem takie info" nie jest wykluczone ,że konferencja zostanie przyspieszona o jeden dzien i odbędzie się Srode(raczej malo prawdopodobne) ale należy brać to pod uwage .Jak będę znal szczególy napisze.
Odpowiedz cytując