Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10713
Stary 16.06.2010, 01:39
1q2 napisał(a):Wyświetl post
a propos słynnych barierek..Tak patrząc na nie,to nie dość że wyglądają one tandetnie to też ich wytrzymałość 'na oko' musi budzić wątpliwości - więc niech ktoś kto miał z nimi do czynienia na żywo wypowie się czy są one przynajmniej solidne, czyli tak nie do wyrwania jak i nie polegną w starciu z powiedzmy 100 kg które zawsze może się na nie zwalić.

Dla porównania

Nasze barierki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//37545/

Barierki na Legii
http://stadion.legia.com/budowa/inde...a&img=1026.JPG

I nie chodzi mi tu o chwalenie konkurencji ale nosz do cholery.Dlaczego tam można ładnie się prezentującą i solidną barierkę a u nas takie gówno...Gdzie tu też nie chodzi tylko o barierki.Wygląda na to że mnóstwo rzeczy będzie zrobione na od******* , za najmniejszą cenę.
Fajne kibelki tam mają
Nie no bez kitu, wstawiając to zdjęcie pokazałeś, że mogło być o wiele gorzej. Cieszmy się tym co mamy
Odpowiedz cytując