Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10712
Stary 16.06.2010, 01:10
1q2 napisał(a):Wyświetl post
a propos słynnych barierek..Tak patrząc na nie,to nie dość że wyglądają one tandetnie to też ich wytrzymałość 'na oko' musi budzić wątpliwości - więc niech ktoś kto miał z nimi do czynienia na żywo wypowie się czy są one przynajmniej solidne, czyli tak nie do wyrwania jak i nie polegną w starciu z powiedzmy 100 kg które zawsze może się na nie zwalić.

Dla porównania

Nasze barierki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//37545/

Barierki na Legii
http://stadion.legia.com/budowa/inde...a&img=1026.JPG

I nie chodzi mi tu o chwalenie konkurencji ale nosz do cholery.Dlaczego tam można ładnie się prezentującą i solidną barierkę a u nas takie gówno...Gdzie tu też nie chodzi tylko o barierki.Wygląda na to że mnóstwo rzeczy będzie zrobione na od******* , za najmniejszą cenę.
Projektant zaproponował bardziej estetyczne i solidne krzesełka no ale górę wzięła cena.
Co do solidności:
osobiście walczyłem najpierw z pokazowym krzesełkiem - poskakałem, pokopałem próbowałem wygiąć i wyrwać. Dało rade zostało jedynie minimalne odznaczenie na plastiku. Barierkę też wypychałem i szarpałem na każdy sposób i nie wyglądało na to żeby miało coś gdzieś puścić (a mały nie jestem). Nie wiem jak sprawa będzie wyglądać gdy oprze się o to 20 takich jak ja powinno być ok. Martwił bym się jedynie o sektor gości no ale nawet te na Legii jak większa ilość zechce to wyrwie. Pozostaje jedynie sprawa estetyki a to już inna historia.
Ostatnio edytowane przez mav23 : 16.06.2010 o godz. 01:20.
Odpowiedz cytując