La Furia Dell' Est napisał(a):

Z tego co wiem, nie bedą łączone z poręczami. Poręcze robi jakaś firma z Wronek i nie było żadnych ustaleń w tej sprawie. A tak btw, to te poręcze dosyć sporo zawężaja wejście do rzędów......ciekawe kto to wymyślił...........
|
Z ciekawości, montujecie też kładki ewakuacyjne (tzn. te nad fosą - pomiędzy murawą i trybunami)?