Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10709
Stary 15.06.2010, 23:38
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem, nie bedą łączone z poręczami. Poręcze robi jakaś firma z Wronek i nie było żadnych ustaleń w tej sprawie. A tak btw, to te poręcze dosyć sporo zawężaja wejście do rzędów......ciekawe kto to wymyślił...........
Z ciekawości, montujecie też kładki ewakuacyjne (tzn. te nad fosą - pomiędzy murawą i trybunami)?
Odpowiedz cytując