KOMINEK napisał(a):

No pięknie temat się nam rozwinął
|
Spokojnie to początek Z toalet zostaly jescze do obgadania :umywalki ,żarówki w lampach.lustra .pojemniki na papier i mydło i najwazniejsze deski sedesowe.Potem to już bedzie z górki:windy,schody,plytki itd do konca budowy obgadamy wszystko
