dj_ibutti napisał(a):

|
To są specjalne łazienki dla kibiców Cracovii. Specjalnie po to, żeby ich skąpe pejsiaste kieszenie bardziej zabolała przegrana w rewanżowej bitwie z umywalkami.
|
Słyszałem, że obecnie montowanie umywalki nie są raczej agresywne, więc nie powinno być problemów.
