Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10707
Stary 15.06.2010, 23:24
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
To są specjalne łazienki dla kibiców Cracovii. Specjalnie po to, żeby ich skąpe pejsiaste kieszenie bardziej zabolała przegrana w rewanżowej bitwie z umywalkami.
Słyszałem, że obecnie montowanie umywalki nie są raczej agresywne, więc nie powinno być problemów.
Odpowiedz cytując