Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4148
Stary 15.06.2010, 23:19
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Na n-sporcie był dzisiaj obszerny wywiad z Maćkiem Skorżą. Chyba w programie o Legii ( w każdym razie w tle była plansza z 'legia.com' NL i leżały gazetki NL na stoliku). Wyjaśnił tam parę rzeczy, przyznał sie do porażek i ujawnił parę ciekawych informacji Ogólnie jak na 'prolegijny program' to był bardzo 'prowiślacki'
Z kolei w Wyborczej był taki kwiatek:
Cytat:
W Warszawie mieszkałem wiele lat, zaczynałem pracę trenera i sentymentu do stolicy nigdy nie kryłem, nawet pracując w Wiśle. Dla niektórych może to być niekonsekwencja, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć ze swoich marzeń
Także nie ma się nim już co zbytnio podniecać. Był trener, jest następny, później będzie jeszcze następny.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując