Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25160
Stary 15.06.2010, 23:06
To wszystko to takie nasze gadanie które nie ma najmniejszego wpływu na decycję władz klubu. Gdybamy sobie jakby to było gdyby się zdarzyło. Musimy czekać. Mam nadzieję że w tym tygodniu coś się wyjaśni bo zaczynam się denerwować. Załóżmy że Wisła zrobi 6 nowych transferów to jak myślicie ile z nich będzie trafnych? Właśnie, budujemy nową drużynę i mam nadzieję że na pierwszą rundę jakoś to będzie wyglądać a w przerwie zimowej po korektach na poszczególnych pozycjach drużyna będzie miała ręce i nogi.
Odpowiedz cytując