Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline
#
34
15.06.2010, 22:58
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polski,1493082
Wg. interii mamy dwóch nowych zawodników: Andrzeja Szłapę i Michała Słoninę.
Wisełka się wzmacnia
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 15.06.2010 o godz. 23:01.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg
Pakiet - 8 PLN
Kontakt:
Facebook:
WISŁA ZŁOCIEŃ
/ Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
DarekK_11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekK_11
Znajdź inne posty napisane przez DarekK_11