Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10703
Stary 15.06.2010, 22:50
A te łazienki ze zdjęć z ostatniej galerii na oficjalnej to na pewno nie są dla vipów tylko dla zwykłych kibiców jak my ? Bo coś mi się wydają zbyt "ekskluzywne"
Ostatnio edytowane przez blanco : 15.06.2010 o godz. 23:00.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując