Temat
:
Głowa dziękujemy!!!
Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
18
15.06.2010, 22:50
Arek, wzór do naśladowania dla każdego obrońcy i dla każdego młodego piłkarza. Profesjonalista pełną gębą. Dzięki za 10 lat w Wiśle!
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Micek14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Micek14
Znajdź inne posty napisane przez Micek14