Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25159
Stary 15.06.2010, 22:49
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie, zagiąłeś mnie, Peter Singlar właśnie został okrzyknięty przez Ciebie Danim Alvesem. Po pierwsze, Polska zagrała z Hiszpanią na ich terenie, a chyba nie muszę mówić co zrobiła Barcelona z nami u siebie. Po drugie mieli tak pokaźną zaliczkę bramkową, że im szczerze mówiąc zwisało czy będzie remis czy stracą jedną bramkę. Ty się posiłkujesz jednym 'cudownym' meczem Wisły, ja się posiłkuję przykładowym w Barcelonie. Przykro mi, ale na dzień dzisiejszy nie znajdzie się w Polsce piłkarz, który zatrzyma Ville.

Żeby nie było że piszę nie na temat, Sadlok jest obecnie najlepszym wyjściem, chyba że znajdzie się za granicą faktycznie piłkarz już z doświadczeniem i będzie grał przynajmniej tak dobrze jak Głowa.

Ja nie jestem za sadlokiem ale jesli twierdzisz ze on jest takim wspanialym obroncom no to trzymam za niego kciuki w Wisle jesli oczywiscie go kupia nasi wlodarze.

ps: Villa jest do zatrzymania nie rob z niego jakiegos boga ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując