Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 15.06.2010, 22:30
Slayer666 napisał(a):Wyświetl post
to dzisiaj w nocy wynik może być tylko jeden
A ja liczę na to, że Lakers postawieni pod ścianą zagrają nieosiągalny dla Bostonu basket (jak w meczu nr 1) i wyrównają.
Ale przede wszystkim Kobe, który pewnie znowu zagra na poziomie +30 musi otrzymać wsparcie od podkoszowych (mimo wszystko liczę na Bynuma) i cokolwiek z ławki (Odom, Farmar czy Brown).
I Artest mógłby nie rzucać cegłówek a wtedy będzie dobrze
Ostatnio edytowane przez kieu : 15.06.2010 o godz. 22:33.
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując