Kryniu napisał(a):

|
Marko Milinkovic- widzieliście gościa, jest całkiem niezły i podobno nasi włodarze są nim zainteresowani. Chciałbym aby do nas trafił
|
To moglbybyc najlepszy skrzydlowy ligii. No chyba zeby zostal zgnebiony psychicznie przez Patryka "Pele/Maradona/wstaw co chcesz" Małeckiego

Ale na takiego co by sie dal nie wyglada. Łobodzinski z poprzedniego sezonu wyglada przy tym pilkarzu jak kawalek kłody.