|
jako kibic Ruchu mogę wam tylko jeszcze powiedzieć, że Sadlok przychodził do Ruchu bardziej jako środkowy pomocnik, niż gracz defensywny
no i obecnie chyba najlepiej ułożona stopa ze wszystkich graczy Ruchu - strzał bardzo silny i celny z obydwu nóg, dobrze też rzuty wolne bił z tego, co na treningach swego czasu bywałem
|