Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25156
Stary 15.06.2010, 22:07
jako kibic Ruchu mogę wam tylko jeszcze powiedzieć, że Sadlok przychodził do Ruchu bardziej jako środkowy pomocnik, niż gracz defensywny

no i obecnie chyba najlepiej ułożona stopa ze wszystkich graczy Ruchu - strzał bardzo silny i celny z obydwu nóg, dobrze też rzuty wolne bił z tego, co na treningach swego czasu bywałem
Odpowiedz cytując