Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10696
Stary 15.06.2010, 21:42
Tak, to jest tragedia, do więczienia tego kto wymyślił te barierki! Ludzie, kur** wrzuccie na wstrzymanie bo się tych debilnych komentarzy czytać odechciewa. Robicie z byle czego taką afere, że masakra. Ja rozumiem, że każdy jest zaniepokojony tym ile różnych dziwnych rzeczy wyszło na światło dzienne, ale bez przesady.
Odpowiedz cytując