|
Tak, to jest tragedia, do więczienia tego kto wymyślił te barierki! Ludzie, kur** wrzuccie na wstrzymanie bo się tych debilnych komentarzy czytać odechciewa. Robicie z byle czego taką afere, że masakra. Ja rozumiem, że każdy jest zaniepokojony tym ile różnych dziwnych rzeczy wyszło na światło dzienne, ale bez przesady.
|