Mea napisał(a):

Do naszego eksperta od montowania krzesełek.
Czy barierki będą jeszcze łączone z poręczami schodowymi - niebieskimi. Chyba powinny być aby cała konstrukcja była stabilna. Wtedy myślę ze skończyły by się narzekania ze wyrwą barierki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//37545/
|
Z tego co wiem,
nie bedą łączone z poręczami. Poręcze robi jakaś firma z Wronek i nie było żadnych ustaleń w tej sprawie. A tak btw, to te poręcze dosyć sporo zawężaja wejście do rzędów......ciekawe kto to wymyślił...........
