Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10694
Stary 15.06.2010, 21:21
Mea napisał(a):Wyświetl post
Do naszego eksperta od montowania krzesełek.

Czy barierki będą jeszcze łączone z poręczami schodowymi - niebieskimi. Chyba powinny być aby cała konstrukcja była stabilna. Wtedy myślę ze skończyły by się narzekania ze wyrwą barierki

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//37545/
Z tego co wiem, nie bedą łączone z poręczami. Poręcze robi jakaś firma z Wronek i nie było żadnych ustaleń w tej sprawie. A tak btw, to te poręcze dosyć sporo zawężaja wejście do rzędów......ciekawe kto to wymyślił...........
Odpowiedz cytując