Pele77 napisał(a):

|
Co jest akurat mało ważna sprawą, bo ligi na podobnym poziomie i nie zmienia to faktu, ze nie kumam tej podniety tymi zawodnikami...
|
Ci piłkarze, którzy tam zaczynali karierę teraz biegają po boiskach RPA. Wytłumacz mi czemu nie ma tam naszych? Bo są gwiazdeczkami, które chcą wielkiej kasy bez ciężkiej pracy.