Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5824
Stary 15.06.2010, 20:45
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Co jest akurat mało ważna sprawą, bo ligi na podobnym poziomie i nie zmienia to faktu, ze nie kumam tej podniety tymi zawodnikami...
Ci piłkarze, którzy tam zaczynali karierę teraz biegają po boiskach RPA. Wytłumacz mi czemu nie ma tam naszych? Bo są gwiazdeczkami, które chcą wielkiej kasy bez ciężkiej pracy.

Odpowiedz cytując