Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 15.06.2010, 20:38
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd taka podnieta Djurovskim i Milinkoviciem. Obaj mają przeciętne statystyki w ciut lepszych ligach od polskiej. Kirm miał w tej samej lidze co Milinkovic o niebo lepsze statystyki, a jak teraz wygląda każdy widzi. I jeszcze te ceny za nich... Wiem, że nie sprowadzimy tu zaraz Xaviego czy Iniesty, ale wg mnie za takie pieniądze jakie sobie śpiewają kluby tych kolesi można kupić kogoś lepszego. Nie wiem może czegoś nie wiem o tych zawodnikach, że taką podnietę ich umiejętnościami tu widzę...
ZAMILCZ PROSZĘ, ALBOWIEM POMYLIŁEŚ SŁOWENIĘ ZE SŁOWACJĄ !!!!!!!!!

Odpowiedz cytując