|
Co tu dużo pisać, tyle lat w koszulce z Białą Gwiazdą na sercu, tyle razy nam dupę uratował, zawsze oddane Wiśle i pełen szacunku dla kibiców...
Ostatnio edytowane przez igortsw : 15.06.2010 o godz. 22:25.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|